Bylo Vám již 18 let?

      NE

Člověk má několik smyslů, kterými vnímá okolní podněty. Jelikož sexualita, je intenzivně spojená s více smysly, věnujeme velkou pozornost prostředí, kde jsou vám služby poskytovány.


Proto jsou interiéry pro erotic wellness & masáže speciálně navrhovaný, aby všechny smysly stimulovali.
Nejdůležitější je vnímání očima. Používáme barvy, které sami o sobě již vzrušení podporují. Všechny místnosti jsou důkladně zatemnělé a vytvářejí velice intimní atmosféru. Všude je možnost nastavit barevný nádech, dle přání nebo nabízené sexuální situace. Vzrušení navozují i plameny svíčky nebo krbu. Již toto působí relaxačně a vzrušivě.


Dale využíváme aromaterapie ve formě vonných tyčinek, vosku či olejicků pro specifickou stymulaci čichu nebo místa na těle.
Dulezitou součástí terapie je zvuková stopa. Tady je na výběr hudba, podle druhu masáže či wellness procedury. Dále také tibetské mísy, bubny a jiné nástroje pro zvukotetapii.


Nejzásadnější je však umění doteku. Tady je důležitá trvalá příprava masérek a maserů, jejich školení a praktické zdokonalování. Jejich dotek má pak neuvěřitelnou sílu a léčebný efekt, na vaši nerovnovážnou sexualitu.
Dotek, je v poslední době velmi nedostatková komodita, která velmi pozitivně působí na vsi sexuální rovnováhu a dosahuje lepší a účinnější výsledek, než který vám dokáže přinést sex.
Vše speciálně připravuje a kombinujeme, pro ještě větší sexuální zážitky.