Bylo Vám již 18 let?

      NE

EROTICKÉ ČLÁNKY

EROTICKÉ ČLÁNKY

EROTICKÉ POMŮCKY

V dnešní době se stále více lidí otevřeně baví o sexu a sexualitě. Erotické pomůcky jsou jedním z prostředků, jak obohatit a zkvalitnit partnerský vztah. Mnoho páru si je oblíbilo a využívá je ke  vzrušení a novým zážitkům ve společném loži. Erotické pomůcky nejsou tabu, ale spíše moderní a inovativní způsob, jak si prohloubit intimitu a porozumění mezi partnery. Mnoho lidí si myslí, že používání těchto pomůcek je známkou nedostatku sexuálního potěšení, avšak opak je pravdou. Erotické pomůcky totiž mohou být skvělým nástrojem pro zkoumání vlastní sexuality, objevování nových fantazií a přinášení radosti do ložnice.   Pokud jste se rozhodli vyzkoušet erotické pomůcky ... (číst více)

RANNÍ SEX

Proč tomu dávám takový význam? Možná se ptáte sami sebe. No, byla by to škoda, kdybyste propadli předsudkům a nevyzkoušeli to. Ráno bývá ideálním časem pro intimitu a zábavu se svým partnerem, a já vám povím proč. Za prvé, když se vzbudíte a začnete den s ranním sexem, okamžitě se probudí vaše tělo i mysl. Adrenalin se rozproudí v celém vašem systému, což vám dodá energii na celý den. Zapomenete na ospalost a nahradíte ji vzrušením a radostí. Dalším důvodem je, že ranní sex je skvělý způsob, jak projevit svou lásku a připomenout si, jak důležitý je váš vztah. Je to ... (číst více)

CO JE NEZBYTNÉ VĚDĚT O SEXU

Nezbytnosti, které je dobré vědět o sexu Pryč jsou doby, kdy se o sexu nemluvilo nejen na veřejnosti, ale ani v mnohých rodinách. Současnost přináší nejen uvolněnější atmosféru, ale díky sociálním sítím i větší informovanost. I tak stále řada lidí řeší sexuální problémy a neví, co od sexu očekávat nebo jaký by měl vůbec být. Každý člověk má nějaký problém, který se týká sexu, tvrdí na svém Instagramu sexuální terapeut Todd Baratz. Mnohdy ale jen kvůli „zkreslenému“ pohledu na sex jako takový. Baratz si tak vzal za cíl pokud možno lidi odnaučit špatné návyky nebo vymýtit nevhodná tvrzení, a to formou ... (číst více)

MUŽI A ŽENY O SEXU ANEB, JAK SI MILOVÁNÍ UŽÍVAT CO NEJVÍCE

Sexuální život není nejpodstatnější součástí vztahů, pokud ale není uspokojivý, prostě to není ono. Najít jednotný názor na to, co v posteli je a není ideální a jak té lepší varianty nejspolehlivěji dosáhnout, tak není snadné. Vztahová a sexuální poradkyně a odbornice Tracey Coxová se své praxi věnuje již řadu let. Z širokého spektra poznatků od mnoha mužů a žen různého věku, sexuální orientace a životních etap sestavila základní přehled, který by mnoha dalším mohl pomoci při zodpovězení jejich otázek. Přehled přinesl server Daily Mail. MUŽI O SEXU Konstruktivní odezva  „Dostává-li se vám od partnerky jakákoli odezva, nemusí to být myšleno jako kritika,“ ... (číst více)