Bylo Vám již 18 let?

      NE

Eroblog

FOOT FETISH A FOOT JOB - KROK DO SVĚTA SMYSLOVÉ PŘITAŽLIVOSTI

FASCINACE NOHAMA - POHLED DO SVĚTA FOOT FETISH Foot fetish, neboli fetiš na nohy, je jedním z nejrozšířenějších erotických fetišů. Při této fascinaci jedinci nacházejí smyslovou a erotickou přitažlivost v nohou. Tento zájem může zahrnovat různé aspekty, od obdivování, masírování, líbání, po různé jiné hrátky s nohama, známé jako footjob. Některé z našich masérek se na tuto přitažlivost nohama zaměřují, mohou vám tak splnit vaše sny plné hraní si s nohama.   ZVLÁŠTNÍ  FORMA INTIMNÍ  BLÍZKOSTI Foot job, technika erotické stimulace pomocí nohou, představuje pro mnohé jedince zvláštní formu intimního spojení a projevu vzájemné přitažlivosti. Při této aktivitě je důležitá nejen technika, ale ... (číst více)

JEŠTĚ JSTE NEBYLI NA EROTICKÉ MASÁŽI?

Tak to máte určitě příležitost vyzkoušet tento jedinečný erotický zážitek. Napoprvé mají i muži, podobně jako ženy, stud a obavy. Ve skutečnosti se po setkání s milou a sexy masérkou rychle ztrácí zábrany. Muži se v přítomnosti ženského sex-appealu a prostředí porozumění uvolňují snadněji. Erotická masáž je psychickým i fyzickým relaxem, který významně posílí sexuální energii. Cesta, po které vás masérka povede, je velmi vzrušující a v oblasti EROTOGENNÍCH zón značně dráždivá. Vychutnejte si péči masérky až k vyvrcholení, to vás může vystřelit až do samotného nebe. Záleží jak jste vnímavý a zda si dokážete užít přítomnost ženské energie.  ... (číst více)

STIMULACE PROSTATY

Tajný klíč k hlubokému potěšení V našem centru erotických masáží přinášíme zážitky, které hledají hranice smyslného potěšení a překračují je. Jednou z našich nabízených a pokročilých technik je stimulace prostaty – praktika, která  přináší mužům nevídané výšiny rozkoše. Prostata, často označovaná jako "mužský G-bod", je orgán, jehož stimulace může vést k intenzivním orgasmům. Naše masáže jsou prováděny zkušenými masérkami, které rozumí anatomii a vědí, jak tento citlivý bod správně a bezpečně stimulovat. Při masážích vždy respektují pohodlí a preference klienta.   Nabízíme bezpečné a diskrétní prostředí, kde se můžete uvolnit a plně se oddat této zkušenosti. Klientům poskytujeme kompletní informace o tom, co ... (číst více)

MUŽSKÉ EROTOGENNÍ ZÓNY

Mužské tělo je plné různých oblastí nesmírně citlivých a příjemných na dotek. Erotogenní zóny u mužů jsou místa, která mohou být stimulována k dosažení sexuálního vzrušení a potěšení. Ikdyž má samozřejmě každý muž jednotlivé oblasti jinak citlivé, obecně existují místa velice senzitivní u většiny z nich.  Jednou z nejznámějších mužských erotogenních zón je penis. Jeho stavba je navržena tak, aby muži poskytovala intenzivní sexuální potěšení. Smyslné doteky, laskání a stimulace penisu jsou většinou pro muže velmi příjemné a vzrušující.  Mezi další citlivé zóny u mužů se řadí oblast okolo varlat a varlata samotná. Lehké hladění, laskání či jemná masáž této oblasti je pro ... (číst více)

MUTUAL MASÁŽ

Vzájemné dráždění  Vzájemná masáž je velmi oblíbená a žhavá novinka sloužící k prohloubení intimity a relaxace. Tento rituál přináší požitek nejen klientům, ale také našim krásným masérkám. U nás v salónu Nymfis můžete tuto novou techniku vyzkoušet, sami pak ucítíte jak bude sexuální energie proudit mezi vašimi těly a zhmotňovat se v mohutném výbuchu rozkoše.  VZÁJEMNÉ DRÁŽDĚNÍ Jde o jedinečný druh masáže vyznačujícím se vzájemnými doteky mezi klientem a masírujícím. Oba se tedy podílejí na masáži aktivně a vytváří se tak smyslný a procítěnější zážitek. Představte si jak vám masérka jemnými, zkušenými tahy masíruje záda a sjíždí do oblasti třísel. Zde se ... (číst více)

PROČ MÍT PŘI EROTICKÉ MASÁŽI ZAVŘENÉ OČI

Erotická masáž je nejenom způsob relaxace a uvolnění, ale také jedinečný způsob prozkoumávání svého těla a dosažení intenzivní rozkoše. Když se však rozhodnete pro tuto intimní zkušenost, může se vám zdát divné, že byste měli zavřené oči. Je však důležité si říct, že to má své opodstatnění a význam. Zavřením očí při erotické masáži vytváříte bezpečné, intimní prostředí, které vám umožňuje naplno prožívat každou dotekovou techniku a příjemné senzace, které masérka provádí. Toto gesto vám pomůže soustředit se na vlastní tělo, přejít do stavu hluboké relaxace a zapomenout na veškeré podněty z vnějšího světa. Důležitou součástí erotické masáže je také ... (číst více)

VYBAVENÍ A POMŮCKY K EROTICKÉ MASÁŽI

Naše erotogenní masáž s prvky tantry je jedinečná novinka plná fyzického vzrušení, intimity a relaxace.  K vytvoření příjemné a útulné atmosféry podněcující k tělesným hrátkám používáme i různé vybavení a pomůcky. Podíváme se na to, co všechno pro Vás máme v salónech Nymfis nachystáno.  OLEJ NEBO LUBRIKAČNÍ GEL Jedním z nejdůležitějších prvků přinášející skutečný požitek z masáže je vhodně zvolený olej. Ten náš je minerální a bez parfemace či barviv, tudíž neruší vůně afrodiziak v místnosti a zároveň je vhodný i na citlivou pokožku. Tento důležitý prvek nám zajistí hladký a jemný povrch, masérka se tak po vás může lehce klouzat a celková ... (číst více)

PROČ EROTICKÁ INDIVIDUÁLNÍ MASÁŽ

Masáže dělám svou vlastní cestou a způsobem jakým chci. Každý z vás přijde v jiné náladě a rozpoložení, proto potřebujete individuální péči zaměřenou jen na vaše potřeby a přání. Uvedu vám zde příklady masáží které mě baví a při kterých prožijeme naši sexuální energii naplno.  Při masážích ucítíš jemné, ale velmi dráždivé doteky, začínám tě vzrušovat svými prsty a nehty, ale po chvíli přecházím k masírování i svým sexy tělem. Na tvá záda si nakapu horký olej, sundám si podprsenku a prsy pomalu olej rozetřu po tvém těle, při tom budu jemně a vzrušivě masírovat tvá třísla a erotogenní zóny. ... (číst více)

PUSSYCAT MASÁŽ

Pussycat masáž je velmi smyslná a erotická masáž, jejímž základem nejsou klasické zdravotní masážní techniky. Naopak jde o rituál s velmi specifickými a promyšlenými doteky v erotogenních zónách. Ke stimulaci se používají převážně bříška prstů a nehty, postupně se přidává horký olej. Součástí tohoto rituálu je také další podněcování citlivých bodů a vašeho vnímání, masérka postupně dráždí erotogenní zóny na vašem těle až do mohutného výbuchu rozkoše. Prostory jsou upraveny tak, aby lahodily všem vašim smyslům, využíváme afrodiziakálních aromat, vonných tyčinek i svíček. Místnosti v salónech Nymfis jsou speciálně navrženy a vás uspokojí i vizuální stránka věci a pokoj ... (číst více)

JEDINEČNÁ SM MASÁŽ V NYMFIS

JEDINEČNÁ SM MASÁŽ V NYMFIS SM masáž je stvořená pro lidi, kterým nevadí malé vykročení z komfortní zóny a hledají neobyčejnou, vzrušující a neopakovatelnou zkušenost. Při tomto rituálu nejde jen o prožitek fyzického těla, ale také o mentální uvolnění, oproštění se od každodenních strastí, nové prožitky a prozkoumání vašeho těla a sexuality. Proč byste tedy tuto pouť rozkoše měli prožít v našem salóně?  EMOCE A VZRUŠENÍ Dojdete k nám, otevřeni jedinečnému zážitku, tělo se vám bude chvět vzrušením a vlastně nebudete tak úplně vědět, co vás čeká. Při SM masáži prožijete nové emoce, prozkoumáte svá přání a tužby a naplníte je s krásnou ... (číst více)

EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE

PROČ ZVOLIT TUTO MASÁŽ Erotická masáž pro muže je skvělý způsob, jak posílit své smyslné prožitky a prozkoumat dosud neobjevené oblasti své sexuality. Je to pocitová a relaxační zkušenost, která dokáže uvolnit napětí a stres, zároveň ale nabízí i prvky vzrušení a rozkoše. Při výběru erotické masáže pro muže je důležité zaměřit se na spolehlivé a profesionální masérky, které mají hluboké porozumění k mužskému tělu a jeho potřebám. KDE HLEDAT PROFESIONÁLNÍ PROVOZOVATELE EROTICKÝCH MASÁŽÍ? Existuje mnoho různých zdrojů, kde můžete najít profesionální poskytovatele erotických masáží. Doporučujeme začít přímo u nás, kde můžete najít recenze a hodnocení od reálných uživatelů. Důležité je také ... (číst více)

PÁROVÁ EROTICKÁ MASÁŽ

VZRUŠUJÍCÍ ZÁŽITEK PRO PÁRY - PÁROVÉ EROTICKÉ MASÁŽE Díky našim párovým erotickým masážím prožijete se svou drahou polovičkou nevšední a neopakovatelný zážitek. Masáže a rituály probíhají v diskrétním, příjemném a eroticky naladěném prostředí, získáte možnost relaxace i vzájemného spojení.  Naše zkušené masérky pro Vás vytvoří intimní prostředí, kde se dokonale uvolníte a prožijete veškerou tělesnou rozkoš. Profesionální a osobní přístup je pro nás prioritou, před samotnou masáží nám můžete sdělit své představy a přání. Chceme, abyste se u nás cítili uvolněně, pohodlně a spokojeně.  Poznání vlastní intimity  Párové erotické masáže umožní oběma partnerům prozkoumat nové hranice intimity a vzrušení. Naše masérky se specializují na ... (číst více)

LINGAM MASÁŽ

LINGAM MASÁŽ - CESTA K VRCHOLU ROZKOŠE  Prožijte s námi úžasnou masáž, která dokonale uvolní tělo a navodí vám vzrušující pocit alfa samce. Masáž lingamu pochází stejně jako Kamasútra a Tantra z východu. Tyto techniky uctívají tělo a jeho prožitky, také proto jde o správnou cestu k objevování a naplnění i těch nejdivočejších tužeb a přání.  Jde o jedinečný erotický rituál oslavující vaši sexualitu a vzrušení. Objevíme spolu všechny zóny rozkoše a propojíme tělo i mysl tak, že budete mít zážitek na který jen tak nezapomenete.  JAKÉ JSOU VÝHODY TÉTO MASÁŽE? Benefitů je hned několik. Při rituálu uvolníte svoji ustaranou mysl a unavené ... (číst více)

DVOJNÁSOBNÁ ROZKOŠ

DVOJNÁSOBNÁ ROZKOŠ S PÁREM MASÉREK Po výčtu všech benefitů a výhod našich erotických masáží, jsme vás snad ujistili, že stojí alespoň za zkoušku. Pokud však budete chtít svoji zkušenost ještě peprnější a zajímavější, máme pro vás novinku. Navrhneme vám vyzkoušet masáž čtyř rukou. Přeci smyslná, erotická a vzrušující masáž od dvou rozkošných a sexy masérek zní fantasticky už teď, představte si však, že bude vaší realitou. I vy se nechejte laskat dvěma svůdnými dívkami a prožijte výbuch slasti a rozkoše.     SONÁTA PRO ČTYŘI RUCE Jak už jsme zmínili, tento rituál se odehrává ve společnosti dvou krásných a vzrušujících dívek, obě jsou profesionálky ... (číst více)

EROTICKÁ MASÁŽ

Hledáte relax a vzrušení?  V této uspěchané době plné napětí, práce a závazků si každý potřebuje dopřát trochu potěšení a zaslouženého relaxu. Jednou z cest, která vám k tomu dopomůže může být právě naše masáž. Jedná se o nezapomenutelný zážitek plný doteků, objevování nových pocitů a vrcholů vzrušení. Tato originální forma dokonalého uvolnění v sobě kloubí techniky fyzioterapie a masáže erotogenních bodů, přináší tak smyslné potěšení a výbuchy rozkoše.   JAKÉ JSOU VÝHODY TÉTO MASÁŽE? Při této masáži nejde jen o fyzické potěšení, ale má také pozitivní vliv na zdraví. Správná cirkulace krve, regenerace organismu a zmírnění napětí mohou patřit k benefitům, které ... (číst více)

MILOSTNÁ PŘEDEHRA

Naše masáže jsou vášnivý a smyslný prožitek, při kterém se odevzdáváme rozkoši a kouzlu přítomného okamžiku. Pojďme spolu prozkoumat vzrušující svět erotiky a doteků. Posuňme spolu hranice tělesného vzrušení, objevme nové pocity a prožitky, které jste doposud nepoznali.  Odpoutejte se od každodenních problémů a strastí, uvolněte se a nás nechte doprovodit vás tam, kde tělo i mysl fungují v dokonalé harmonii a rozkoš nezná mezí.  EROTICKÁ MASÁŽ – CO TO VLASTNĚ JE? Erotická masáž znamená dokonalé uvolnění mysli a intenzivní vzrušení těla. Na rozdíl od jiných masáží se soustředí na erotogenní zóny a energetické dráhy těla, díky kterým vaše vzrušení vystoupá až do ... (číst více)

HISTORIE EROTICKÉ MASÁŽE

Erotické masáže mají dlouhou a poutavou historii, která sahá až do starověku.  Tato smyslná forma masáže byla praktikována po staletí jako způsob relaxace, uvolnění a dosažení intimního blaha. V následujícím textu se detailněji podíváme na historii erotických masáží, jak se vyvíjely a stávaly oblíbenou praktikou po celém světě. Pradávné civilizace v Asii, zejména v Číně, Indii a Japonsku, sehrály důležitou roli v rozvoji erotických masáží. V těchto zemích se masáže staly důležitou součástí kultury a duchovního rozvoje. V Indii byly erotické masáže spojené s tantrickým učením, které se zaměřovalo na prožití přítomného okamžiku a rozkoše těla. V Číně se rozvinula technika nazývaná Tui Na, zahrnující senzitivní ... (číst více)