Staráme se o vaše prožitky

Více o nás

Krásný den vážení pánové,
zveme Vás do clubu NYMFIS, do příjemného relaxačního prostředí, kde zapomenete na všechny starosti a oddáte se slasti, plynoucí z hebkého doteku našich masérek. Zklidníte tělo i mysl do blaženého stavu odpočinku, který blahodárně zapůsobí na vaši psychiku. V klidu si vypijete čaj, kávu, či sklenku vína a masérka se postará o vaše pohodlí. Bude Vám průvodkyní po cestě vzrušení a neodolatelného napětí, které na Vás čeká při uvolňující erotické či Tantra masáži.

ZARUČUJEME VÁM NAPROSTOU DISKRÉTNOST.
Masérky Vás přivítají v župánku a dle vlastních představ si můžete přát, co bude mít Vaše masérka na sobě při masáži. Může být ve spodním prádle či nahoře bez, na podpatcích a v podvazcích, či mít něco peprnějšího, dle Vaší chuti. U většiny masáží je pak v poslední fázi nahá. Můžete si ji taky postupně svlékat. Někteří klienti si masérku i sami oblečou do prádélka, které sami vyberou pro svou masérku. Dotyky na těle jsou možné a to individuálně u každé jednotlivé masérky a také v souvislosti s obsahem a fází masáže. Intimnější pouze u některých druhů masáží, a to spolu s objímáním, které je přirozenou součástí dotekové masáže. Počet možných šťastných vyvrcholení je v souladu s délkou masáže, Vašim přáním a průběhem obsahu jednotlivé masáže. Pro znalce, možnost jednoho dlouhého vrcholení, známého pod označením DLOUHÝ TAH.
Každý váš prožitek, začíná s pozitivním přístupem našich masérek, které samozřejmě působí na vaše smysly od prvního setkání, seznámení, doteku a mohou Vám poskytnout jak vzrušení, terapii a některé i zdravotní masáže. Protože je každý muž jiný, sleduje vždy jeho individualitu, a každá masáž je tak zcela unikátní a v souladu s představami, které Vás lákají a s potřebami, které si žádá Vaše tělo a mysl.

Do extáze vás přivedou

Naše masérky

Mia
Mia
Masérka
Lara
Lara
Masérka
Evita
Evita
masérka
vítáme vás

Více informací pro vás

Vaše prožitky

Každý váš prožitek, začíná s pozitivním přístupem našich masérek

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí až neděle 10-22 h GSM: 773 989 773

TANTRA MASÁŽE

Smyslný rituál Tantrické masáže, správně nazývaný rituál probouzení životadárné sexuální energie

SPECIÁLNÍ MYCÍ RITUÁL

Celá procedura koupele určená pro muže je zaměřena právě na váš odpočinek, kdy se necháte hýčkat a dokonale se uvolníte a zregenerujte si své tělo...